Butelka termiczna Berlinger Haus Rose Gold BH-1761 0.5 l
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-1761 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose Gold BH-1761 0.5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TERMOS BUTELKA TERMICZNA 500ml BERLINGER HAUS BH-1761 | 54 zł |
Berlinger Haus Butelka termoczna 500ml (BH-1761) | 62 zł |
Butelka termiczna 500 ml Rose Gold, ze stali nierdzewnej | 55 zł |
Termos Berlinger Haus Metallic Line, miedziany, 0,5L | 60 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →