Kubek termiczny Berlinger Haus Aquamarine BH-6411 0.5 l
Zdjęcia 6 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-6411 |
|
Podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej utrzymają temperaturę napoju od 6 do 12 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-6411 0.5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KUBEK TERMICZNY 500ml BERLINGER HAUS BH-6411 AQUAMARINE | 59 zł |
Berlinger Haus KUBEK TERMICZNY 500ml BERLINGER HAUS BH-6411 AQUAMARINE | 63 zł |
Kubek termiczny Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine, niebieski, 0,5L, | 74 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →