Patelnia Berlinger Haus Rose-Gold BH-7038 28 cm ciemnobrązowy
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-7038 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-7038 28 cm ciemnobrązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Rose Gold Edition BH-7038 (5 elementów) | 289 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7038 | 289 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Rose Gold Edition BH-7038 (5 elementów) | 289 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition, różowe złot | 303 zł |
Dołączony:
- Patelnia z plastikową pokrywką 20x4,5 cm, 1,0 l
- Patelnia z plastikową pokrywką 24x4,8 cm, 1,7 l
- Patelnia grillowa 28x28x4,1 cm, 2,1 l
PolecamyPorównaj w tabeli →