Patelnia Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 granatowy
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 granatowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Aquamarine Edition BH-7056 (5 elementów) | 271 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7056 BH-705520211127162021 | 269 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Aquamarine Edition BH-7056 (5 elementów) | 271 zł |
Zestaw patelni z odpinaną rączką BerlingerHaus AQUAMARINE, 7 elementów, ni | 279 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, niebieski, | 287 zł |
Zestaw 3 Patelni Granitowych Bh-7056 Lumarko! | 315 zł |
Ekwipunek:
- Patelnia 20x4,5 cm, 1,0 l
- Patelnia 24x4,8 cm, 1,7 l
- Patelnia 28x5,2 cm, 2,4 l
- 2 plastikowe pokrywki
Modyfikacje Berlinger Haus Aquamarine BH-7056
Ceny na Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-7054 ciemnobrązowy | od 240 zł | 10 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7053 czerwony | od 256 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 grafit | od 252 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 granatowy | od 269 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →