Termos Maestro MR1630-50 0.5 l
Maestro MR1630-50 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Maestro MR1630-50
Ceny na Maestro MR1630-50 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1630-50 0.5 l | od 32 zł | 2 oferty | ||
Maestro MR1630-75 0.75 l | od 49 zł | 3 oferty | ||
Maestro MR1630-100 1 l | od 44 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →