Termos Zojirushi SW-EAE50 0.5 l
Zdjęcia 6 |
Zojirushi SW-EAE50 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zojirushi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zojirushi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zojirushi SW-EAE50 0.5 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EAE50-CC 500 ml beżowy | 160 zł |
ZOJIRUSHI Termos obiadowy SW-EAE50-CC, cream | 160 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EAE50-CC 500 ml beżowy | 165 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EAE50-PS 500 ml różowy | 165 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EAE50-AB 500 ml niebieski | 165 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EAE50-XA 500 ml stalowy | 165 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-EAE50-CC, cream | 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →