Рюкзак Osprey Raptor 10 10 л
Фото 4 |
Osprey Raptor 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Raptor 10 10 л
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osprey Osprey Raptor 10 Black Plecak Black 10005046To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Nasz najskuteczniejs Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 637 zł |
Plecak Osprey Raptor 10L V2Sprint-rowery.pl Поскаржитись | 645 zł |
PLECAK RAPTOR 10-POSTAL BLUE | 632 zł |
Plecak Osprey Raptor 10 Kolor: niebieski | 634 zł |
Osprey Raptor 10l Backpack CzarnyOSPREY Raptor 10L Backpack w kolorze czarnym to kompaktowy i wszechstronny plecak zaprojektowany do przygód na świeżym powiet... щеrzu i długich wycieczek jednodniowych. Ten plecak jest częścią kategorii Plecaki i walizki, a konkretnie Plecaki.Plecak Raptor 10L ma elegancki i opływowy design, a czarny kolor dodaje mu elegancji i surowego wyglądu. Wykonany z trwałych materiałów, ten plecak jest zbudowany tak, aby wytrzymać trudy aktywności na świeżym powietrzu i służyć przez lata.Dzięki pojemności 10 litrów ten plecak oferuje wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy na jednodniowy trekking lub przejażdżkę rowerem. Posiada główny zamykany na zamek błyskawiczny główny przedział, który może pomieścić pojemnik na wodę, oraz dodatkowe kieszenie na drobiazgi, takie jak narzędzia, przekąski i okulary przeciwsłoneczn TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 558 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Osprey BikingПорівняти в таблиці →
від 591 zł
спортивний, для жінок, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 43x21x25 см, вага 740 г
від 394 zł
спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 46x27x23 см, вага 800 г
від 254 zł
спортивний, 7 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, 46x19x17 см, вага 360 г
від 430 zł
спортивний, для жінок, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, 46x27x23 см, вага 740 г
від 389 zł
спортивний, для жінок, 5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, 45x27x17 см, вага 570 г
від 559 zł
спортивний, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 48x22x25 см, вага 800 г
від 605 zł
спортивний, для жінок, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, бічні, на ремені, краб-кишеня, 42x22x24 см, вага 700 г
від 158 zł
спортивний, 1.5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, 42x20x10 см, вага 220 г
від 599 zł
спортивний, для жінок, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 42x22x19 см, вага 600 г
від 440 zł
спортивний, для жінок, 20 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, краб-кишеня, 48x27x28 см, вага 860 г
від 552 zł
спортивний, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 47x22x18 см, вага 640 г
від 530 zł
активний відпочинок, для жінок, 22 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 57x26x22 см, вага 900 г
від 429 zł
активний відпочинок, 20 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, краб-кишеня, 48x28x27 см, вага 900 г
від 529 zł
активний відпочинок, для жінок, 24 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 57x26x22 см, вага 900 г
від 347 zł
спортивний, 5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 45x27x17 см, вага 600 г
від 526 zł
активний відпочинок, 18 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, 48x23x28 см, вага 800 г
від 524 zł
активний відпочинок, 25 л, без відділення для ноутбука, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, нижній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 50x27x31 см, вага 1000 г
від 187 zł
спортивний, 3 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, 41x19x15 см, вага 330 г
від 524 zł
активний відпочинок, 23 л, без відділення для ноутбука, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, нижній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 50x27x31 см, вага 1000 г
від 197 zł
спортивний, для жінок, 8 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 43x22x19 см, вага 490 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 505 zł
активний відпочинок, 25 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 52x25x26 см, вага 940 г
від 559 zł
спортивний, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 48x22x25 см, вага 800 г
від 179 zł
спортивний, 13 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, 43x26x20 см, вага 500 г
від 643 zł
спортивний, 16 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, на ремені, краб-кишеня, 50x25x13 см, вага 1050 г
від 392 zł
активний відпочинок, 22 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 51x31x16 см, вага 1040 г
від 564 zł
активний відпочинок, 24 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, на ремені, 55x32x22 см, вага 1120 г
від 600 zł
активний відпочинок, спортивний, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, бічні, 48x30x23 см, вага 1100 г
від 513 zł
активний відпочинок, 30 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, кишені: передній, нижній, на ремені, 53x34x24 см, вага 1230 г
від 200 zł
міський, активний відпочинок, 25 л, без відділення для ноутбука, кишені: верхній, 46x30x21 см, вага 590 г
від 591 zł
спортивний, для жінок, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 43x21x25 см, вага 740 г
від 605 zł
спортивний, для жінок, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, бічні, на ремені, краб-кишеня, 42x22x24 см, вага 700 г
від 418 zł
спортивний, 9 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, краб-кишеня, 47x21x6.3 см, вага 580 г