Рюкзак CamelBak M.U.L.E. Evo 12L 12 л
Відео 1Фото 4 |
CamelBak M.U.L.E. Evo 12L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CamelBak M.U.L.E. Evo 12L 12 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Camelbak M.U.L.E Evo 12 Backpack with Fluid System Black CB2519-black | 474 zł |
Plecak rowerowy Camelbak MULE EVO 12 | 530 zł |
Camelbak Mule Evo Hydration Backpack 3l Czarny | 487 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →