Рюкзак Osprey Talon 44 L/XL 44 л L/XL
Відео 2Фото 6 |
Osprey Talon 44 L/XL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Talon 44 L/XL 44 л L/XL
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osprey Osprey Talon 44 III Stealth Black L/XL Outdoor plecak Black 1001200To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Talon 44 został zaprojektowany z myślą o ultralekkich, wielodnio... щеwych przygodach i podróżnikach. Formowany wtryskowo panel tylny AirScape ™ oraz ciągła uprząż i pas biodrowy pozwalają plecakowi poruszać się razem z Tobą podczas poruszania się w trudnym terenie. Ten opływowy plecak ma ładowaną od góry komorę główną, rękaw na zbiornik hydracyjny, podwójne kieszenie biodrowe zapinane na zamek oraz punkty mocowania czekanów i kijków trekkingowych. Wykonany z wysokiej jakości, zatwierdzonego przez bluesign®, pochodzącego z recyklingu nylonu o wysokiej wytrzymałości z powłoką DWR wolną od PFC. Zawieszenie AirScape™ Formowany wtryskowo, wycinany panel tylny AirScape™ z pianki zapewnia przewiewne, przylegające do ciała dopasowanie. Elastyczna uprząż i pas biodrowy BioStretch, z ciągłym owinięciem lędźwiowo-biodr Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 724 zł |
Plecak turystyczny męski Osprey Talon 44 l L-XL ceramic blue | WYSYŁKA W 2Plecak Osprey Talon 44 | Rozmiar: L-XL | Kolor: Niebieski | Taniej o 27% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesj... щеonalny sklep sportowy. Sportano.plПоскаржитись | 740 zł |
Plecak turystyczny Osprey Talon 44 czarny L/XLPlecak trekkingowy Osprey Talon będzie świetnym partnerem podczas każdej przygody. Jeżeli jesteś miłośnikiem outdoorowych akt... щеywności, z pewnością docenisz za... EmpikПоскаржитись | 788 zł |
Osprey Talon 44l Backpack Niebieski L-XLPlecak Osprey Talon 44L ma całkowitą pojemność 50 litrów, dzięki czemu będziesz mógł nosić cały sprzęt górski , którego potrz... щеebujesz na wycieczkę przez tydzień, a także jest wygodny do chodzenia, zapewnia oddychalność i wodoodporną ochronę, dzięki czemu unika się Twoje przedmioty przed zamoczeniem w nieprzewidziany TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 673 zł |
Osprey Osprey Talon III 44 Ceramic Blue L/XL Outdoor plecak Navy blue 1001To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Talon 44 został zaprojektowany z myślą o ultralekkich, wielodnio... щеwych przygodach i podróżnikach. Formowany wtryskowo panel tylny AirScape ™ oraz ciągła uprząż i pas biodrowy pozwalają plecakowi poruszać się razem z Tobą podczas poruszania się w trudnym terenie. Ten opływowy plecak ma ładowaną od góry komorę główną, rękaw na zbiornik hydracyjny, podwójne kieszenie biodrowe zapinane na zamek oraz punkty mocowania czekanów i kijków trekkingowych. Wykonany z wysokiej jakości, zatwierdzonego przez bluesign®, pochodzącego z recyklingu nylonu o wysokiej wytrzymałości, z powłoką DWR wolną od PFC. Zawieszenie AirScape™ Formowany wtryskowo, wycinany panel tylny z pianki AirScape™ zapewnia oddychające, przylegające do ciała dopasowanie. Elastyczna uprząż i pas biodrowy BioStretch z ciągłym owinięciem lędźwiowo-biodr Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 698 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Osprey HikingПорівняти в таблиці →
від 670 zł
похідний, 56 л, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, бічні, на ремені, краб-кишеня, 82x37x31 см, вага 2200 г
від 248 zł
активний відпочинок, 20 л, для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: передній, 48x28x24 см, вага 600 г
від 507 zł
активний відпочинок, 28 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, 59x34x25 см, вага 1000 г
від 377 zł
активний відпочинок, 26 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, вага 730 г
від 574 zł
похідний, для жінок, 26 л, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, на ремені, 65x36x25 см, вага 1200 г
від 628 zł
похідний, для жінок, 32 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 54x29x23 см, вага 1100 г
від 326 zł
активний відпочинок, похідний, 30 л, виведення під гідратор, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 68x30x25.5 см, вага 800 г
від 791 zł
похідний, 61 л, виведення під гідратор, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 82x37x33 см, вага 1300 г
від 693 zł
похідний, 48 л, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, бічні, на ремені, краб-кишеня, 79x40x30 см, вага 2100 г
від 646 zł
активний відпочинок, спортивний, похідний, 20 л, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: бічні, на лямці, на ремені, 52x26x26 см, вага 866 г
від 429 zł
похідний, для жінок, 16 л, виведення під гідратор, кишені: верхній, на ремені, вага 600 г
від 725 zł
похідний, для жінок, 48 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 65x34x27 см, вага 1400 г
від 428 zł
спортивний, для жінок, 9 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, на ремені, 51x26x19 см, вага 900 г
від 791 zł
похідний, 58 л, виведення під гідратор, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 82x37x33 см, вага 1300 г
від 621 zł
похідний, 38 л, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 79x34x28 см, вага 1900 г
від 608 zł
похідний, для жінок, 30 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, кишені: верхній, на ремені, вага 850 г
від 316 zł
активний відпочинок, для дітей, 11 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 39x25x17 см, вага 600 г
від 395 zł
спортивний, для жінок, 7 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, на ремені, 51x26x19 см, вага 900 г
від 628 zł
похідний, 36 л, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 79x34x28 см, вага 1900 г
від 785 zł
похідний, 68 л, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, бічні, на ремені, краб-кишеня, 82x37x35 см, вага 2300 г
Відеоогляди
Osprey Talon 44 Review - See what broke on the Talon 44 WHILE I was filming the review!
6 липня 20217 361 перегляд
Osprey Talon 33 Gear Review
4 серпня 20204 407 переглядів
Модификації Osprey Talon 44 L/XL
Ціни на Osprey Talon 44 L/XL |
---|---|---|---|---|
Osprey Talon 33 S/M 31 л S/M | від 541 zł | 18 пропозицій | ||
Osprey Talon 33 L/XL 33 л L/XL | від 537 zł | 30 пропозицій | ||
Osprey Talon 44 S/M 42 л S/M | від 673 zł | 9 пропозицій | ||
Osprey Talon 44 L/XL 44 л L/XL | від 673 zł | 8 пропозицій | ||
Osprey Talon 55 S/M 53 л S/M | від 716 zł | 3 пропозиції | ||
Osprey Talon 55 L/XL 55 л L/XL | від 760 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 611 zł
похідний, 36 л, для лиж, жорсткий каркас, виведення під гідратор, кишені: верхній, 68x30x26 см, вага 1200 г
від 650 zł
похідний, 55 л, жорсткий каркас, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, вага 1950 г
від 628 zł
похідний, 50 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, на ремені, 74x42x35 см, вага 1590 г
від 670 zł
похідний, 56 л, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, бічні, на ремені, краб-кишеня, 82x37x31 см, вага 2200 г
від 660 zł
похідний, 47 л, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, на ремені, 70x30x22 см, вага 1622 г
від 599 zł
похідний, 43 л, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, на ремені, 67x26x22 см, вага 1520 г
від 600 zł
похідний, 48 л, жорсткий каркас, регулювання спинки, бічне відкривання, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 77x36x25 см, вага 1600 г
від 653 zł
похідний, 42 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, бічні, 70x34x27 см, вага 1740 г
від 756 zł
похідний, 38 л, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, на ремені, 70x30x28 см, вага 1440 г
від 697 zł
похідний, 50 л, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 76x33x27 см, вага 1560 г
від 610 zł
похідний, 50 л, регулювання спинки, виведення під гідратор, кишені: верхній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 73x30x25 см, вага 1590 г
від 706 zł
похідний, 40 л, виведення під гідратор, кишені: верхній, на лямці, краб-кишеня, 62x31x27 см, вага 1200 г