Рюкзак Osprey Katari 3 3 л
Фото 12 |
Osprey Katari 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Katari 3 3 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osprey Europe Katari 3 plecak męski 1 szt 10005010Nasze pakiety rowerowe Katari/Kitsuma o najniższej pojemności zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu niezbędnego nawodn... щеienia i minimalnego sprzętu
Zwinięta, miękka uprząż dopasowuje się do ramion, zapewniając wygodne, stabilne noszenie na rowerze
Katari/Kitsuma została zaprojektowana tak, aby zapewnić dopasowanie do ciała, aby osiągnąć maksymalny komfort i stabilność w różnych typach ciała. Zestawy oznaczone jako damskie najlepiej nadają się do krótszych, węższych, zakrzywionych typów ciała w porównaniu z paczkami oznaczonymi jako męskie
+ Tekstylia główne i dolne zatwierdzone przez bluesign + certyfikat GRS 100% materiały z recyklingu głównego korpusu i dolnej części + wszystkie zabiegi DWR wykonane bez PFAS + zbiornika wolnego od BPA
Zewnętrzna tuleja zbiornika gotowa do zbiornika Osprey Hydraulics 2,5 l (sprzedawany oddzielnie) Amazon.plПоскаржитись | 230 zł |
Plecak Osprey Katari 3L#html-body [data-pb-style= Sprint-rowery.plПоскаржитись | 220 zł |
Osprey Katari Backpack 3l PomarańczowyOsprey Katari 3L Hydration Pack ma opływowy, minimalistyczny design, który utrzymuje butelkę stabilną nawet podczas najszybsz... щеych ruchów. Innowacyjne oddychające ochraniacze ramion z siateczki, tylny panel i pas biodrowy utrzymują plecak na plecach. Zawsze trzymaj zawór ssący w zasięgu ręki dzięki innowacyjnemu magnetycznemu paskowi na klatkę piersiową, który można otwierać i zamykać jedną ręką bez odrywania wzroku od szlaku. Pionowa przednia kieszeń zapinana na zamek zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych rzeczy, niezależnie od tego, czy są to narzędzia do roweru, czy przekąski na szlak. Zawiera zabezpieczoną przed zarysowaniami kieszeń na górze, dzięki czemu możesz bezpiecznie przechowywać okulary przeciwsłoneczn BikeinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 187 zł |
Osprey Katari 3l Backpack ŻółtyPlecak Osprey Katari 3L jest przygotowany do towarzyszenia Ci w lekkim lub intensywnym pedałowaniu lub wędrówce po górach, je... щеdnocześnie umożliwiając poruszanie się z całkowitą swobodą i gwarantując nawodnienie dzięki zewnętrznemu depozytowi, dzięki czemu możesz zachować aktywność i energię podczas aktywności na świeżym powietrzu działalność. Zbiornik nie jest wliczony w cenę.Ten plecak rowerowy jest wykonany z nylonu i poliestru pochodzącego z recyklingu na dole , dzięki czemu gwarantuje maksymalną odporność na zużycie i elastyczność. Tylny panel AirScape sprzyja oddychalności i wygodnemu podparciu dzięki formowanej wtryskowo piance oparcia.Zwinięt TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 220 zł |
Osprey Europa Katari 3 10005011Nasze pakiety rowerowe Katari/Kitsuma o najniższej pojemności zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu niezbędnego nawodn... щеienia i minimalnego sprzętu
Zwinięta, miękka uprząż dopasowuje się do ramion, zapewniając wygodne, stabilne noszenie na rowerze
Katari/Kitsuma została zaprojektowana tak, aby zapewnić dopasowanie do ciała, aby osiągnąć maksymalny komfort i stabilność w różnych typach ciała. Zestawy oznaczone jako damskie najlepiej nadają się do krótszych, węższych, zakrzywionych typów ciała w porównaniu z paczkami oznaczonymi jako męskie
+ Tekstylia główne i dolne zatwierdzone przez bluesign + certyfikat GRS 100% materiały z recyklingu głównego korpusu i dolnej części + wszystkie zabiegi DWR wykonane bez PFAS + zbiornika wolnego od BPA
Zewnętrzna tuleja zbiornika gotowa do zbiornika Osprey Hydraulics 2,5 l (sprzedawany oddzielnie) Amazon.plПоскаржитись | 204 zł |
Osprey Katari 3l Backpack NiebieskiJeśli celem jest utrzymanie odpowiedniego nawodnienia, plecak Katari jest idealnym rozwiązaniem. Wyposażony w ekskluzywne fun... щеkcje i strukturę, która ma na celu poprawę wydajności, ten plecak został zaprojektowany, aby towarzyszyć Ci w działaniach wykonywanych podczas cieplejszych miesięcy. Minimalistyczna i opływowa konstrukcja sprawia, że bidon jest stabilny nawet przy najszybszych ruchach. Innowacyjne, oddychające szelki z siateczki, tylny panel i pas biodrowy zapewniają idealne przymocowanie plecaka do pleców. Zawsze trzymaj zawór ssący w zasięgu ręki dzięki innowacyjnemu magnetycznemu paskowi na klatkę piersiową, który można otwierać i zamykać jedną ręką bez odrywania wzroku od szlaku. Pionowa, zapinana na zamek przednia kieszeń zapewnia łatwy dostęp do swoich rzeczy, czy to narzędzi rowerowych, czy przekąsek w podróży. Zawiera zabezpieczoną przed zarysowaniami kieszeń na górze, dzięki czemu możesz bezpiecznie przechowywać okulary przeciwsłoneczn BikeinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 191 zł |
Серія Osprey BikingПорівняти в таблиці →
від 591 zł
спортивний, для жінок, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 43x21x25 см, вага 740 г
від 394 zł
спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 46x27x23 см, вага 800 г
від 358 zł
спортивний, для жінок, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, краб-кишеня, 43x23x23 см, вага 600 г
від 254 zł
спортивний, 7 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, 46x19x17 см, вага 360 г
від 430 zł
спортивний, для жінок, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, 46x27x23 см, вага 740 г
від 389 zł
спортивний, для жінок, 5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, 45x27x17 см, вага 570 г
від 559 zł
спортивний, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 48x22x25 см, вага 800 г
від 605 zł
спортивний, для жінок, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, бічні, на ремені, краб-кишеня, 42x22x24 см, вага 700 г
від 158 zł
спортивний, 1.5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, 42x20x10 см, вага 220 г
від 599 zł
спортивний, для жінок, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 42x22x19 см, вага 600 г
від 440 zł
спортивний, для жінок, 20 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, краб-кишеня, 48x27x28 см, вага 860 г
від 552 zł
спортивний, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 47x22x18 см, вага 640 г
від 530 zł
активний відпочинок, для жінок, 22 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 57x26x22 см, вага 900 г
від 429 zł
активний відпочинок, 20 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, краб-кишеня, 48x28x27 см, вага 900 г
від 529 zł
активний відпочинок, для жінок, 24 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 57x26x22 см, вага 900 г
від 347 zł
спортивний, 5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 45x27x17 см, вага 600 г
від 526 zł
активний відпочинок, 18 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, 48x23x28 см, вага 800 г
від 524 zł
активний відпочинок, 25 л, без відділення для ноутбука, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, нижній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 50x27x31 см, вага 1000 г
від 187 zł
спортивний, 3 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, 41x19x15 см, вага 330 г
від 524 zł
активний відпочинок, 23 л, без відділення для ноутбука, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, нижній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 50x27x31 см, вага 1000 г
Модификації Osprey Katari 3
Ціни на Osprey Katari 3 |
---|---|---|---|---|
Osprey Katari 1.5 1.5 л | від 158 zł | 5 пропозицій | ||
Osprey Katari 3 3 л | від 187 zł | 6 пропозицій | ||
Osprey Katari 7 7 л | від 254 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 197 zł
спортивний, для жінок, 8 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 43x22x19 см, вага 490 г
від 180 zł
спортивний, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, на ремені, 45x24x10 см
від 159 zł
спортивний, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, 47x22x16 см, вага 334 г
від 207 zł
міський, спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: передній, 44x26x18 см, вага 570 г
від 200 zł
спортивний, для жінок, 3 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, 40x18x13 см, вага 240 г
від 230 zł
спортивний, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: передній, 42x23x10 см, вага 355 г
від 158 zł
спортивний, 1.5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, 42x20x10 см, вага 220 г
від 197 zł
активний відпочинок, спортивний, 11 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, 43x25x17 см, вага 360 г
від 204 zł
спортивний, 2.5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: бічні, 35x23x15 см, вага 160 г
від 247 zł
активний відпочинок, спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: передній, 44x24x14 см, вага 390 г
від 213 zł
спортивний, для жінок, 2.5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: бічні, 35x24x15 см, вага 170 г
від 173 zł
спортивний, 6 л, без відділення для ноутбука, на одну лямку, кишені: передній, 36x22x13 см, вага 200 г