Рюкзак Osprey Siskin 8 8 л
Відео 2Фото 9 |
Osprey Siskin 8 8 л12 л |
|
Оснащений кріпленням для велосипедного шолома.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Siskin 8 8 л
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osprey Siskin Multi Sport plecak 10005110Zwinięta, miękka uprząż zapewnia wygodne i stabilne noszenie
Oferuje tradycyjne noszenie kasku LidLock lub noszenie kasku na... щеcałą twarz za pomocą pasków kompresyjnych
Odpowiednia objętość do każdej jazdy, zapewnia organizację narzędzi, noszenie kasku i pełne otwarcie głównej komory z zamkiem błyskawicznym
Siskin/Salida została zaprojektowana tak, aby zapewnić dopasowanie do ciała, aby osiągnąć maksymalny komfort i stabilność w różnych typach ciała. Zestawy oznaczone jako damskie najlepiej nadają się do krótszych, węższych, zakrzywionych typów ciała w porównaniu z paczkami oznaczonymi jako męskie
+ Tekstylia główne i dolne zatwierdzone przez bluesign + certyfikat GRS 100% materiały z recyklingu głównego korpusu i dolnej części + wszystkie zabiegi DWR wykonane bez PFAS + zbiornika wolnego od BPA Amazon.plПоскаржитись | 361 zł |
Osprey Osprey Siskin Dustmoss Green Plecak Green 00084462To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Zaproj Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 368 zł |
Plecak Osprey Siskin 8L#html-body [data-pb-style= Sprint-rowery.plПоскаржитись | 373 zł |
Osprey Siskin 8l Backpack CzarnyOSPREY Siskin 8L Backpack w kolorze czarnym to idealny towarzysz przygód na świeżym powietrzu i codziennych dojazdów do pracy... ще. Ten uniwersalny plecak ma elegancki i kompaktowy design, dzięki czemu jest idealny dla tych, którzy preferują minimalistyczną i lekką torbę.Wykonany z wysokiej jakości materiałów plecak OSPREY Siskin 8L jest wytrzymały i wodoodporny, dzięki czemu Twoje rzeczy pozostają suche i chronione w nieprzewidywaln BikeinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 455 zł |
Osprey Siskin 8l Backpack NiebieskiPlecak Osprey Siskin 8L przedstawia nam mniejszy model, ale równie funkcjonalny, wytrzymały i przydatny do treningu kolarstwa... щеgórskiego, gdy trzeba zabrać ze sobą nawodnienie, wodoodporną lub ogrzewaną kurtkę oraz przekąski na drogę, zapewniając jednocześnie stabilność i wygodę poruszać się łatwo.Ten plecak rowerowy został zaprojektowany z nylonu i poliestru , dzięki czemu gwarantowana jest jego odporność i trwałość. Tylny panel AirScape zapewnia wygodne wsparcie dzięki kanałom wentylacyjnym, które zapobiegają poceniu się i zapewniają suchość przez cały czas.Paski naramienne są wyściełane i przewiewną siatką, a pas lędźwiowy można odpiąć, gdy nie chcesz go używać. Poza tym ten 10-litrowy plecak o maksymalnej pojemności ma zamki błyskawiczne zapobiegające zarysowaniom, idealne do przechowywania okularów przeciwsłoneczn TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 332 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Osprey BikingПорівняти в таблиці →
від 591 zł
спортивний, для жінок, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 43x21x25 см, вага 740 г
від 394 zł
спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 46x27x23 см, вага 800 г
від 187 zł
спортивний, 3 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, 41x19x15 см, вага 330 г
від 524 zł
активний відпочинок, 23 л, без відділення для ноутбука, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, нижній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 50x27x31 см, вага 1000 г
від 197 zł
спортивний, для жінок, 8 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 43x22x19 см, вага 490 г
від 481 zł
спортивний, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на ремені, краб-кишеня, 48x22x23 см, вага 700 г
від 307 zł
спортивний, 8 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 47x22x18 см, вага 530 г
від 464 zł
активний відпочинок, 18 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, бічні, на ремені, 55x27x19 см, вага 1000 г
від 371 zł
спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, краб-кишеня, 47x23x22 см, вага 660 г
від 456 zł
активний відпочинок, 20 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, бічні, на ремені, 55x27x19 см, вага 1000 г
від 358 zł
спортивний, для жінок, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, краб-кишеня, 43x23x23 см, вага 600 г
від 254 zł
спортивний, 7 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, 46x19x17 см, вага 360 г
від 430 zł
спортивний, для жінок, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, 46x27x23 см, вага 740 г
від 389 zł
спортивний, для жінок, 5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, 45x27x17 см, вага 570 г
від 559 zł
спортивний, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 48x22x25 см, вага 800 г
від 605 zł
спортивний, для жінок, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, бічні, на ремені, краб-кишеня, 42x22x24 см, вага 700 г
від 158 zł
спортивний, 1.5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, 42x20x10 см, вага 220 г
від 599 zł
спортивний, для жінок, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 42x22x19 см, вага 600 г
від 440 zł
спортивний, для жінок, 20 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, краб-кишеня, 48x27x28 см, вага 860 г
від 552 zł
спортивний, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 47x22x18 см, вага 640 г
Відеоогляди
Osprey Mountain Bike Bag Comparison (Syncro 5, Siskin 8, Raptor 10, Syncro 12) [4K]
22 жовтня 202030 261 перегляд
Osprey Siskin 8 Hydration Pack
30 травня 201924 609 переглядів
Модификації Osprey Siskin 8
Ціни на Osprey Siskin 8 |
---|---|---|---|---|
Osprey Siskin 8 8 л | від 307 zł | 13 пропозицій | ||
Osprey Siskin 12 12 л | від 371 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 524 zł
міський, 24 л, для ноутбука, бічне відкривання, Rolltop, кишені: передній, бічні, 55x30x23 см, вага 1040 г
від 320 zł
спортивний, 12 л, для борда, для лиж, для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 53x28x10 см, вага 770 г
від 304 zł
міський, на валізу, 16 л, зміна об'єму, для ноутбука, світловідбиваючий, RFID-захист, прихована блискавка, кишені: на спинці, на лямці, 44x34x20 см, вага 645 г
від 415 zł
спортивний, 15 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, на ремені, 56x23x16 см, вага 1150 г
від 317 zł
спортивний, 3 л, без відділення для ноутбука, бічне відкривання, виведення під гідратор, 44x21x3.8 см, вага 530 г
від 371 zł
спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, краб-кишеня, 47x23x22 см, вага 660 г
від 234 zł
міський, 20 л, для ноутбука, кишені: передній, на спинці, 44x28x21 см, вага 730 г
від 342 zł
спортивний, 15 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, краб-кишеня, вага 840 г
від 351 zł
міський, на валізу, 18 л, для ноутбука, світловідбиваючий, RFID-захист, прихована блискавка, кишені: бічні, на спинці, на лямці, 45x29.5x16.5 см, вага 1000 г
від 394 zł
спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 46x27x23 см, вага 800 г
від 301 zł
міський, на валізу, 11.5 л, для ноутбука, світловідбиваючий, RFID-захист, прихована блискавка, кишені: на спинці, на лямці, 38x26.5x14 см, вага 770 г
від 398 zł
спортивний, 15.5 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, 46x26x23 см, вага 790 г