Plecak Osprey Siskin 8 8 l
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Osprey Siskin 8 8 l12 l |
|
Wyposażony w mocowanie na kask rowerowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Siskin 8 8 l
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Siskin 8 męski plecak rowerowy łupkowy niebieski - O/S 10003908Klamra mostka z magnesem
Zapięcie: zamek błyskawiczny
Plecak
Zamek błyskawiczny w kształcie litery U na przednim panelu Amazon.plZłóż skargę | 313 zł |
Osprey Osprey Siskin Dustmoss Green Plecak Green 00084462To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Zaproj Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 368 zł |
Plecak Osprey Siskin 8L#html-body [data-pb-style= Sprint-rowery.plZłóż skargę | 373 zł |
Osprey Siskin 8l Backpack CzarnyOSPREY Siskin 8L Backpack w kolorze czarnym to idealny towarzysz przygód na świeżym powietrzu i codziennych dojazdów do pracy... więcej. Ten uniwersalny plecak ma elegancki i kompaktowy design, dzięki czemu jest idealny dla tych, którzy preferują minimalistyczną i lekką torbę.Wykonany z wysokiej jakości materiałów plecak OSPREY Siskin 8L jest wytrzymały i wodoodporny, dzięki czemu Twoje rzeczy pozostają suche i chronione w nieprzewidywaln BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 455 zł |
Osprey Siskin 8l Backpack NiebieskiPlecak Osprey Siskin 8L przedstawia nam mniejszy model, ale równie funkcjonalny, wytrzymały i przydatny do treningu kolarstwa... więcejgórskiego, gdy trzeba zabrać ze sobą nawodnienie, wodoodporną lub ogrzewaną kurtkę oraz przekąski na drogę, zapewniając jednocześnie stabilność i wygodę poruszać się łatwo.Ten plecak rowerowy został zaprojektowany z nylonu i poliestru , dzięki czemu gwarantowana jest jego odporność i trwałość. Tylny panel AirScape zapewnia wygodne wsparcie dzięki kanałom wentylacyjnym, które zapobiegają poceniu się i zapewniają suchość przez cały czas.Paski naramienne są wyściełane i przewiewną siatką, a pas lędźwiowy można odpiąć, gdy nie chcesz go używać. Poza tym ten 10-litrowy plecak o maksymalnej pojemności ma zamki błyskawiczne zapobiegające zarysowaniom, idealne do przechowywania okularów przeciwsłoneczn TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 331 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Osprey BikingPorównaj w tabeli →
od 388 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 46x27x23 cm, waga 800 g
od 590 zł
sportowy, damski, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 43x21x25 cm, waga 740 g
od 380 zł
sportowy, 5 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 45x27x17 cm, waga 600 g
od 525 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, 48x23x28 cm, waga 800 g
od 523 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, dół, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 50x27x31 cm, waga 1000 g
od 187 zł
sportowy, 3 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, 41x19x15 cm, waga 330 g
od 523 zł
rekreacyjny, 23 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, dół, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 50x27x31 cm, waga 1000 g
od 197 zł
sportowy, damski, 8 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 43x22x19 cm, waga 490 g
od 481 zł
sportowy, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 48x22x23 cm, waga 700 g
od 309 zł
sportowy, 8 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 47x22x18 cm, waga 530 g
od 463 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: przód, dół, boczne, na pasku, 55x27x19 cm, waga 1000 g
od 371 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 47x23x22 cm, waga 660 g
od 456 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: przód, dół, boczne, na pasku, 55x27x19 cm, waga 1000 g
od 358 zł
sportowy, damski, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 43x23x23 cm, waga 600 g
od 253 zł
sportowy, 7 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, 46x19x17 cm, waga 360 g
od 379 zł
sportowy, damski, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, 46x27x23 cm, waga 740 g
od 389 zł
sportowy, damski, 5 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, 45x27x17 cm, waga 570 g
od 559 zł
sportowy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 48x22x25 cm, waga 800 g
od 605 zł
sportowy, damski, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 42x22x24 cm, waga 700 g
od 158 zł
sportowy, 1.5 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, 42x20x10 cm, waga 220 g
Wideo recenzje
Osprey Mountain Bike Bag Comparison (Syncro 5, Siskin 8, Raptor 10, Syncro 12) [4K]
22 października 202030 261 przegląd
Osprey Siskin 8 Hydration Pack
30 maja 201924 609 przegląd
Modyfikacje Osprey Siskin 8
Ceny na Osprey Siskin 8 |
---|---|---|---|---|
Osprey Siskin 8 8 l | od 309 zł | 13 oferty | ||
Osprey Siskin 12 12 l | od 371 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 524 zł
miejski, 24 l, na laptopa, otwieranie boczne, Rolltop, kieszenie: przód, boczne, 55x30x23 cm, waga 1040 g
od 320 zł
sportowy, 12 l, na deskę, na narty, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 53x28x10 cm, waga 770 g
od 304 zł
miejski, do walizki, 16 l, zmiana objętości, na laptopa, odblaskowy, ochrona RFID, ukryty zamek błyskawiczny, kieszenie: na tylnej ściance, na szelce, 44x34x20 cm, waga 645 g
od 414 zł
sportowy, 15 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 56x23x16 cm, waga 1150 g
od 317 zł
sportowy, 3 l, brak komory na laptopa, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, 44x21x3.8 cm, waga 530 g
od 371 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 47x23x22 cm, waga 660 g
od 351 zł
miejski, do walizki, 18 l, na laptopa, odblaskowy, ochrona RFID, ukryty zamek błyskawiczny, kieszenie: boczne, na tylnej ściance, na szelce, 45x29.5x16.5 cm, waga 1000 g
od 388 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 46x27x23 cm, waga 800 g
od 234 zł
miejski, 20 l, na laptopa, kieszenie: przód, na tylnej ściance, 44x28x21 cm, waga 730 g
od 342 zł
sportowy, 15 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, waga 840 g
od 301 zł
miejski, do walizki, 11.5 l, na laptopa, odblaskowy, ochrona RFID, ukryty zamek błyskawiczny, kieszenie: na tylnej ściance, na szelce, 38x26.5x14 cm, waga 770 g
od 398 zł
sportowy, 15.5 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, 46x26x23 cm, waga 790 g