Plecak Osprey Comet 30 l
Wideo 1Zdjęcia 22 |
Osprey Comet |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Comet 30 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Plecak unisex Comet 10004597 | 423 zł |
Plecak miejski Osprey Comet 30 OS1-268/1 czarny 30l | 460 zł |
Osprey Osprey Comet Black 30 L Plecak Black 10026277OSP | 475 zł |
Miejski plecak Osprey Comet Kolor: czarny | 448 zł |
Plecak miejski Osprey Comet 30 OS1-268/1 | 460 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →