Рюкзак Osprey Fairview 40 40 л
Фото 14 |
Osprey Fairview 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Fairview 40 40 л
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osprey Fairview 40 damski plecak podróżny cyrkon czerwony 10003684Duży panel z zamkiem błyskawicznym do głównej komory z podwójnymi przednimi paskami kompresyjnymi – całkowita pojemność 40 l... щеSpełnia ograniczenia rozmiaru podręcznego dla większości linii lotniczych (55 wys. x 35 szer. x 23 cm przy 1,54 kg)
Zamykany zamek błyskawiczny dostęp do głównej komory i szybki dostęp do kieszeni zapinanej na zamek do wyściełanego pokrowca na laptopa i tablet (pasuje do większości laptopów 16 cali)
Szelki i pas biodrowy są przechowywane w celu bezpiecznego przechowywania podczas sprawdzania i szybkiego rozmieszczania na każdej ścieżce lub szlaku
Dwie przednie kieszenie na butelki z siatki pasują do większości butelek z wodą) i zewnętrzna kieszeń na przybory toaletowe z zamkiem błyskawicznym Amazon.plПоскаржитись | 668 zł |
Osprey Osprey Fairview 40 Zicron Red Outdoor plecak 10020517OSPTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Tam, gdzie nie pojadą koła. Fairview 40 to najlżejszy plecak pod... щеróżny, który jest zgodny z maksymalnymi wymiarami bagażu podręcznego UE. Wyposażony w zapinany na zamek, wentylowany tylny panel z siatki dystansowej, Fairview może być noszony jak plecak, ale zapakowany jak walizka. System nośny Fairview oferuje imponujące dopasowanie dla kobiet, z ergonomicznie ukształtowanym pasem biodrowym, uprzężą, karczkiem i panelem tylnym. Mocny i wytrzymały system nośny oznacza, że możesz wygodnie nosić swój sprzęt podczas podróży między hotelami, lotniskiem lub dalej. Wyściełane uchwyty do przenoszenia na górze i po bokach oraz odpinany pasek na ramię umożliwiają łatwe wyjęcie plecaka podróżnego z karuzeli bagażowych na lotnisku i szybkie przenoszenie. Twój sprzęt jest pod ręką, dzięki dużemu otworowi zapinanemu na zamek błyskawiczny, który umożliwia dostęp do głównej komory, z zamykanymi zamkami błyskawicznymi dla większego bezpieczeństwa. Wewnętrzne paski kompresyjne pozwalają w pełni zmaksymalizować pojemność, jednocześnie zabezpieczając Twoje rzeczy. Przyjrzyj się bliżej, a znajdziesz górną kieszeń na elektronikę i okulary przeciwsłoneczn Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 641 zł |
Plecak Torba Osprey Fairview 40 - Zircon RedDamski plecak podróżny Osprey Farview 40 spełnia normy europejskie bagażu podręcznego. Nie musisz ciągnąć walizki na kółkach,... щеwszystko co potrzebujesz przeni... EmpikПоскаржитись | 820 zł |
Osprey Fairview 40l Backpack CzarnyCechy:Regulowan TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 597 zł |
Osprey Fairview 40l Backpack CzerwonyLekka i opływowa seria Fairview to idealny plecak podróżny dla szybko poruszających się globtroterów. Pomimo ich minimalistyc... щеznej wagi, te specyficzne, w pełni funkcjonalne paczki dla kobiet oferują mnóstwo funkcji organizacyjnych i skoncentrowanyc TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 594 zł |
Osprey Fairview 40l Backpack NiebieskiLekka i opływowa seria Fairview to idealny plecak podróżny dla szybko poruszających się obieżyświatów. Pomimo ich minimalisty... щеcznych ciężarów, te specyficzne dla kobiet, w pełni funkcjonalne pakiety oferują mnóstwo funkcji organizacyjnych i skoncentrowanyc TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 598 zł |
Osprey Fairview 40l Backpack NiebieskiLekka i opływowa seria Fairview to idealny plecak podróżny dla szybko poruszających się obieżyświatów. Pomimo ich minimalisty... щеcznych ciężarów, te specyficzne dla kobiet, w pełni funkcjonalne pakiety oferują mnóstwo funkcji organizacyjnych i skoncentrowanyc TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 596 zł |
Серія Osprey TravelПорівняти в таблиці →
від 583 zł
активний відпочинок, похідний, 40 л, для ноутбука, кишені: верхній, передній, 55x35x23 см, вага 1600 г
від 701 zł
похідний, 80 л, жорсткий каркас, знімний рюкзак, кишені: верхній, 72x43x36 см, вага 2500 г
від 594 zł
похідний, для жінок, 40 л, для ноутбука, кишені: верхній, передній, 54x35x23 см, вага 1440 г
від 696 zł
похідний, для жінок, 70 л, для ноутбука, жорсткий каркас, регулювання спинки, знімний рюкзак, кишені: верхній, передній, 65x35x31 см, вага 1760 г
від 662 zł
похідний, для жінок, 55 л, для ноутбука, знімний рюкзак, кишені: верхній, передній, 63x33x30 см, вага 1750 г
від 760 zł
похідний, 55 л, для борда, жорсткий каркас, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, на ремені, 72x39x31 см, вага 1920 г
від 820 zł
похідний, 75 л, для борда, жорсткий каркас, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, на ремені, 77x42x36 см, вага 2100 г
від 777 zł
похідний, для жінок, 50 л, для борда, жорсткий каркас, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, 62x38x32 см, вага 1850 г
від 843 zł
похідний, для жінок, 70 л, для борда, жорсткий каркас, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, 68x41x36 см, вага 2070 г
Додаткові функції і можливості рюкзака Osprey Fairview 40:
- Можливість сховати лямки рюкзака
- Ручка для перенесення
Модификації Osprey Fairview 40
Ціни на Osprey Fairview 40 |
---|---|---|---|---|
Osprey Fairview 40 40 л | від 594 zł | 7 пропозицій | ||
Osprey Fairview 55 55 л | від 662 zł | 7 пропозицій | ||
Osprey Fairview 70 70 л | від 696 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 583 zł
активний відпочинок, похідний, 40 л, для ноутбука, кишені: верхній, передній, 55x35x23 см, вага 1600 г
від 662 zł
похідний, для жінок, 55 л, для ноутбука, знімний рюкзак, кишені: верхній, передній, 63x33x30 см, вага 1750 г
від 649 zł
міський, на валізу, 34 л, для ноутбука, бічне відкривання, кишені: верхній, передній, бічні, 23x31x52 см, вага 1250 г
від 542 zł
похідний, для жінок, 40 л, для ноутбука, кишені: верхній, 55x33x25 см, вага 1440 г
від 169 zł
міський, активний відпочинок, 18 л, без відділення для ноутбука, кишені: верхній, вага 100 г
від 351 zł
міський, на валізу, 18 л, для ноутбука, світловідбиваючий, RFID-захист, прихована блискавка, кишені: бічні, на спинці, на лямці, 45x29.5x16.5 см, вага 1000 г
від 301 zł
міський, на валізу, 11.5 л, для ноутбука, світловідбиваючий, RFID-захист, прихована блискавка, кишені: на спинці, на лямці, 38x26.5x14 см, вага 770 г
від 80 zł
міський, на валізу, 21 л, для ноутбука, кишені: передній, нижній, на спинці, 44x32x16 см
від 453 zł
міський, на валізу, 21.5 л, для ноутбука, світловідбиваючий, RFID-захист, прихована блискавка, кишені: бічні, на спинці, на лямці, 49x32.5x16.5 см, вага 1100 г
від 406 zł
міський, на валізу, 26 л, для ноутбука, кишені: верхній, передній, нижній, бічні, на спинці, 48x33x25 см, вага 1200 г
від 201 zł
міський, для жінок, 12 л, для ноутбука, кишені: передній, 43x33x14 см, вага 780 г