Спальний мішок Fjord Nansen Troms XL
Фото 5 |
Fjord Nansen Troms XL 198x80 см, t 1 °C225x85 см, t 1 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Troms XL
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór syntetyczny Fjord Nansen Troms XL -5°C SBS carnelian - LEFT | 382 zł |
Śpiwór syntetyczny Fjord Nansen Troms XL -5°C SBS carnelian - RIGHT | 382 zł |
Fjord Nansen Troms Xl 2016 | 299 zł |
Śpiwór syntetyczny Fjord Nansen Troms XL -5°C SBS carnelian - RIGHT | 382 zł |
Модифікація моделі:
- Модель TromsMid — довжина мішка 198 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 30 см, вага 1,4 кг
- Модель Troms L — довжина мішка 205 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 30 см, вага 1,5 кг
- Модель Troms XL — довжина мішка 225 см, ширина в плечах 85 см, ширина в ногах 35 см, вага 1,5 кг
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Fjord Nansen Troms XL
Ціни на Fjord Nansen Troms XL |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Troms Mid | від 382 zł | 1 пропозиція | ||
Fjord Nansen Troms XL | від 299 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →