Спальний мішок Fjord Nansen Tokk XL
Fjord Nansen Tokk XL |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Tokk XL
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór syntetyczny TOKK XL 0°C emerald - RIGHT | 365 zł |
Śpiwór syntetyczny TOKK XL 0°C emerald - LEFT | 365 zł |
Fjord Nansen Tokk XL | 279 zł |
Śpiwór syntetyczny Fjord Nansen Tokk XL 0°C SBS emerald - LEFT | 365 zł |
Śpiwór Fjord Nansen Tokk Mid rozciągliwy | 279 zł |
Śpiwór Fjord Nansen Tokk XL rozciągliwy | 279 zł |
Модифікація моделі:
- Модель Tokk L — довжина мішка 205 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 50 см, вага 1,2 кг
- Модель Tokk XL — довжина мішка 225 см, ширина в плечах 85 см, ширина в ногах 55 см, вага 1,4 кг
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →