Спальний мішок Robens Spire II (250214)
Відео 1Фото 14 |
Robens Spire II 220x80 см, t 2 °C220x80 см, t 4 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Robens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Robens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Robens Spire II
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROBENS Spire II lewy 250213 | 449 zł |
Robens Śpiwór Spire II Zamek Prawy (250214) | 452 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Spire II (-21°C) zamek prawy 220 cm | 420 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Spire II dla leworęcznych | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Spire II (-21°C) zamek prawy | 420 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Robens Spire II
Ціни на Robens Spire II |
---|---|---|---|---|
Robens Spire II | від 335 zł | 12 пропозицій | ||
Robens Spire I | від 282 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →