Рюкзак Cabinzero Classic Pro 42L 28 л
Фото 37 |
Cabinzero Classic Pro 42L 28 л32 л |
|
Сумка має унікальний ідентифікаційний код. Зареєструвати код на сайті Okoban, і ризик втратити сумку при авіа перельотах знизиться до мінімуму. Унікальна і єдина на даний момент система пошуку та реєстрації знайдених і втрачених речей.
Замок на блискавку в комплект не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabinzero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabinzero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabinzero Classic Pro 42L 28 л
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Knighter CLASSIC PRO 42L ORANGE CHILL 35x54x20 UNISEX DOROSŁYCH CZ271309 | 539 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Pro 42 L CZ27 | 549 zł |
Cabin Zero Travel Cabin Bag Classic Pro 42L Backpack 54 cm Laptop compartm | 504 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Pro 42 l - orange chill | 549 zł |
Plecak bagaż podręczny CabinZero Classic Pro 42 l - navy | 579 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Cabinzero Classic Pro 42L
Ціни на Cabinzero Classic Pro 42L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Classic Pro 42L 28 л | від 504 zł | 17 пропозицій | ||
Cabinzero Classic Pro 32L 32 л | від 499 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →