Рюкзак Cabinzero Classic 28L 28 л
Фото 33 |
Cabinzero Classic 28L |
|
Сумка має унікальний ідентифікаційний код. Зареєструвати код на сайті Okoban, і ризик втратити сумку при авіа перельотах знизиться до мінімуму. Унікальна і єдина на даний момент система пошуку та реєстрації знайдених і втрачених речей.
Замок на блискавку в комплект не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabinzero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabinzero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabinzero Classic 28L 28 л
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CABINZERO Classic Backpack 28l Plecak Unisex Dorosły CZ081802 | 295 zł |
Plecak CabinZero 40x30x20 Classic Backpack 28L | 290 zł |
Plecak CABINZERO CLASSIC 28L - niebieski 28 l | 279 zł |
Plecak bagaż podręczny do Wizzair Cabin Zero Classic 28L Gobi Sands | 259 zł |
Plecak bagaż podręczny do Wizzair CabinZero 28 l - napa wine | 259 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Cabinzero Classic 28L
Ціни на Cabinzero Classic 28L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Classic 28L 28 л | від 238 zł | 16 пропозицій | ||
Cabinzero Classic 36L 36 л | від 224 zł | 23 пропозиції | ||
Cabinzero Classic 44L 44 л | від 270 zł | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →