Рюкзак Cabinzero Classic 36L 36 л
Фото 29 |
Cabinzero Classic 36L |
|
Сумка має унікальний ідентифікаційний код. Зареєструвати код на сайті Okoban, і ризик втратити сумку при авіа перельотах знизиться до мінімуму. Унікальна і єдина на даний момент система пошуку та реєстрації знайдених і втрачених речей.
Замок на блискавку в комплект не входить
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabinzero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabinzero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabinzero Classic 36L 36 л
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CABINZERO Klasyczny plecak uniseks 36 l Ice Grey 30 x 44 x 19 lodowo szary | 331 zł |
Plecak CABINZERO CLASSIC 36L - pomarańczowy | 319 zł |
CabinZero, Plecak podróżny, Flags, 36 l, moro | 289 zł |
Plecak CABINZERO CLASSIC 36L - pomarańczowy | 399 zł |
Plecak torba kabinówka CabinZero 36 l - navy | 289 zł |
ще 18 пропозицій
Модификації Cabinzero Classic 36L
Ціни на Cabinzero Classic 36L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Classic 28L 28 л | від 238 zł | 16 пропозицій | ||
Cabinzero Classic 36L 36 л | від 224 zł | 23 пропозиції | ||
Cabinzero Classic 44L 44 л | від 270 zł | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →