Рюкзак Cabinzero ADV Pro 32L 32 л
Фото 30 |
Cabinzero ADV Pro 32L |
|
Сумка має унікальний ідентифікаційний код. Зареєструвати код на сайті Okoban, і ризик втратити сумку при авіа перельотах знизиться до мінімуму. Унікальна і єдина на даний момент система пошуку та реєстрації знайдених і втрачених речей.
Замок на блискавку в комплект не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabinzero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabinzero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabinzero ADV Pro 32L 32 л
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak torba podróżna CabinZero ADV Pro 32 L AD051 | 615 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero ADV Pro 32l - absolute black | 549 zł |
Plecak torba podróżna CabinZero ADV Pro 32 L AD051 Absolute Black (46x31x2 | 585 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero ADV Pro 32l - sahara sand | 599 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero ADV Pro 32l - mossy forest | 599 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →