Рюкзак Cabinzero Military 28L 28 л
Відео 1Фото 18 |
Cabinzero Military 28L |
|
Рюкзак бренду Cabinzero об'ємом 28 літрів можна віднести до рішень середнього цінового сегмента. Він позиціонується як Military-модель, тобто підходить для тактичних (армійських) цілей, але у продажу крім версії з характерним піщаним забарвленням пропонуються і більш універсальні колірні варіації, наприклад, у синьому або чорному кольорі. Також модель підходить на роль туристичної.
Її за бажанням можна взяти в ручну поклажу (42x28x13 см), а для захисту від втрати кожен рюкзак Cabinzero Military 28L має унікальний код, який можна зареєструвати для можливості відстеження знайдених речей. Як і належить тактичній моделі, тут передбачені стропи системи MOLLE/PALS - чотири смужки на передній частині. Крім того, тут використовується висококласний нейлон щільністю 1000D з високими параметрами водостійкості (за рахунок спеціального поліуретанового покриття) та запропоновані закриті тканиною блискавки. Все це робить конструкцію герметичною та захищає вміст за складних умов експлуатації. До інших фішок відноситься наявність відділення для ноутбука (з діагоналями екрану до 15.6 дюйма), непоганого набору додаткових кишень, спинки, вентильованої спинки, регульованої грудної стяжки і поясного ременя.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabinzero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabinzero.
Купити Cabinzero Military 28L 28 л
Усі ціни 10 →Cabin Zero Plecak podróżny Military 28 granatowy CZ-191811 | 367 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 28 L CZ19 | 369 zł |
CabinZero, Plecak podróżny, Military navy WizzAir, CZ191811, 28 l | 329 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 28 L CZ19 | 369 zł |
Plecak podręczny Wizzair Ryanair CabinZero Military 28 l - absolute black | 389 zł |
Модификації Cabinzero Military 28L
Ціни на Cabinzero Military 28L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Military 28L 28 л | від 329 zł | 13 пропозицій | ||
Cabinzero Military 36L 36 л | від 378 zł | 13 пропозицій | ||
Cabinzero Military 44L 44 л | від 400 zł | 9 пропозицій |