Plecak Cabinzero Military 28L 28 l
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Cabinzero Military 28L |
|
Plecak marki Cabinzero o pojemności 28 litrów można przypisać rozwiązaniom ze średniej półki cenowej. Pozycjonowany jest jako model Military, czyli nadający się do celów taktycznych (militarnych), ale oprócz wersji o charakterystycznym piaskowym kolorze oferowane są bardziej uniwersalne wariacje kolorystyczne, na przykład w kolorze niebieskim lub czarnym. Model nadaje się również do roli turysty.
W razie potrzeby można go zabrać do bagażu podręcznego (42x28x13 cm), a dla zabezpieczenia przed zgubieniem każdy plecak Cabinzero Military 28L posiada unikalny kod, który można zarejestrować w celu śledzenia znalezionych przedmiotów. Jak przystało na model taktyczny, przewidziano tu zawiesia MOLLE/PALS - cztery paski z przodu. Dodatkowo zastosowano tu wysokiej jakości nylon 1000D o wysokich parametrach wodoodporności (dzięki specjalnej powłoce poliuretanowej) oraz oferowane są zamki kryte tkaniną. Wszystko to sprawia, że konstrukcja jest szczelna i zabezpiecza zawartość w trudnych warunkach eksploatacji. Inne funkcje obejmują obecność przegrody na laptopa (z ekranem o przekątnej do 15,6 cala), dobry zestaw dodatkowych kieszeni, wentylowane plecy, regulowany pas piersiowy i pas biodrowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cabinzero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cabinzero.
Kup Cabinzero Military 28L 28 l
Wszystkie ceny 8 →Cabin Zero Plecak podróżny Military 28 granatowy CZ-191811 | 367 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 28 L CZ19 | 369 zł |
CabinZero, Plecak podróżny, Military navy WizzAir, CZ191811, 28 l | 329 zł |
Plecak podręczny Wizzair Ryanair CabinZero Military 28 l - absolute black | 389 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 28 L CZ19 Navy (43x30x15cm Ryana | 351 zł |
Modyfikacje Cabinzero Military 28L
Ceny na Cabinzero Military 28L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Military 28L 28 l | od 329 zł | 11 oferty | ||
Cabinzero Military 36L 36 l | od 378 zł | 12 oferty | ||
Cabinzero Military 44L 44 l | od 400 zł | 8 oferty |