Plecak Cabinzero Classic Plus 42L 42 l
Zdjęcia 32 |
Cabinzero Classic Plus 42L |
|
Torba posiada unikalny kod identyfikacyjny. Zarejestruj kod na stronie Okoban, a ryzyko zagubienia bagażu podczas podróży lotniczej zostanie zredukowane do minimum. Unikalny i obecnie jedyny system wyszukiwania i rejestrowania rzeczy znalezionych i zagubionych.
Zamek błyskawiczny nie jest wliczony w cenę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cabinzero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cabinzero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cabinzero Classic Plus 42L 42 l
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cabin Zero Plecak Classic Plus pojemność 42 l pomarańczowy chłód 506036884 | 516 zł |
Plecak torba podręczna Cabin Zero Classic Plus 42L orange chill | 399 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Plus 42 L CZ25 | 473 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Plus 42 l - orange chill | 500 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Classic Plus 42 L CZ25 | 473 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →