Plecak Xiaomi Commuter Backpack 21 l (XDLGX-04)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Xiaomi Commuter Backpack |
|
Wprowadzony jesienią 2021 roku plecak Xiaomi to miejski 21-litrowy model do pracy, nauki i krótkich podróży służbowych. Produkt wykonany w charakterystycznym dla marki lakonicznym designie, wykonany z odpornego na ścieranie poliestru z hydrofobową impregnacją i jest dostępny w sprzedaży w różnych wariantach kolorystycznych, w tym niebieskim i szarym. Komora główna zapewnia przegrodę na laptopa z ekranem do 15,6 cala.
Do tego jest miejsce na dokumenty A4, notes, portfel (oddzielna kieszeń zapinana na zamek) i inne rzeczy. Ponadto plecak Xiaomi Commuter Backpack może się pochwalić solidnym zestawem dodatkowych przegródek. Z przodu, na dole (z przodu), a nawet z tyłu znajdują się kieszenie zapinane na zamek (jest to ukryta sekcja na najcenniejsze rzeczy, takie jak smartfon czy paszport). Dodatkowo jest kilka otwartych kieszeni bocznych do przenoszenia parasola lub butelki z wodą. Oparcie anatomiczne z wstawkami z siatki zapewniające wentylację uzupełnia pasek do mocowania modelu do teleskopowego uchwytu walizki. A do przenoszenia oferuje nie tylko praktyczne zakrzywione paski na ramię, ale także miękki uchwyt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Commuter Backpack 21 l
Wszystkie ceny 30 →Plecak 21L Xiaomi Mi Commuter Backpack Light Blue BHR4905GL | 118 zł |
Xiaomi Commuter Backpack (Light Blue) 15.6'' | 124 zł |
Plecak na laptopa XIAOMI Mi Commuter 15.6 cali Jasnoniebieski | 124 zł |
XIAOMI Xiaomi Commuter Backpack Jasnoszary | Plecak | 21L | 129 zł |