Рюкзак Xiaomi Mi Casual Daypack 10 л
Відео 5Фото 5 |
Xiaomi Mi Casual Daypack |
|
Дебютував влітку 2019 року міський рюкзак торгової марки Xiaomi за великим рахунком є зменшеною версією іншої популярної моделі китайського виробника — College Casual Shoulder Bag. Вони виконаний у схожому дизайні і оснащений аналогічним набором відділень, тільки менше за розмірами і об'ємом (10 літрів на тлі 20 л). У рюкзак Xiaomi Mi Casual Daypack поміщається ноутбук з діагоналлю екрану 13.3 дюйма, під який виділено окреме місце в основному відділенні. Зовні є нижній кишеня на змійці. Він призначений для різних дрібних предметів. По боках також передбачені кишені для пляшки. Виконаний мішок і днище вироби з поліестеру. Крім більш суворих версій в сірому і чорному кольорі у продажу представлені яскраві варіації, наприклад, помаранчева і рожева.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Casual Daypack 10 л
Усі ціни 51 →Plecak Xiaomi Mi Casual Daypack Niebieski MI CASUAL DAYPACK DARK BLUE | 44 zł |
Xiaomi Mi Casual Daypack Bright Blue | 61 zł |
Plecak Xiaomi Mi Casual Daypack Różowy CASUAL DAYPACK PINK | 49 zł |
Plecak na laptopa XIAOMI Mi Casual Daypack 14 cali Czarny | 40 zł |
Plecak na laptopa XIAOMI Mi Casual Daypack 14 cali Czarny | 40 zł |