Plecak Cabinzero Classic 28L 28 l
Zdjęcia 33 |
Cabinzero Classic 28L |
|
Torba posiada unikalny kod identyfikacyjny. Zarejestruj kod na stronie Okoban, a ryzyko zagubienia bagażu podczas podróży lotniczej zostanie zredukowane do minimum. Unikalny i obecnie jedyny system wyszukiwania i rejestrowania rzeczy znalezionych i zagubionych.
Zamek błyskawiczny nie jest wliczony w cenę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cabinzero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cabinzero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cabinzero Classic 28L 28 l
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CABINZERO Classic Backpack 28l Plecak Unisex Dorosły CZ081802 | 295 zł |
Plecak CabinZero 40x30x20 Classic Backpack 28L | 290 zł |
Plecak CABINZERO CLASSIC 28L - niebieski 28 l | 279 zł |
Plecak bagaż podręczny do Wizzair Cabin Zero Classic 28L Gobi Sands | 259 zł |
Plecak bagaż podręczny do Wizzair CabinZero 28 l - napa wine | 259 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Cabinzero Classic 28L
Ceny na Cabinzero Classic 28L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Classic 28L 28 l | od 238 zł | 18 oferty | ||
Cabinzero Classic 36L 36 l | od 228 zł | 20 oferty | ||
Cabinzero Classic 44L 44 l | od 270 zł | 36 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →