Рюкзак Cabinzero Military 36L 36 л
Відео 1Фото 20 |
Cabinzero Military 36L |
|
Тактичний рюкзак на 36 літрів спеціалізованого бренду Cabinzero – це рішення просунутого класу. У продажу зустрічаються варіації у різному забарвленні — у темно-синьому або чорному. Виробником модель позиціонується як тактична (військова), для чого запропонована як система строп для різного «обважування» MOLLE/PALS, так і висококласні матеріали виготовлення. Насамперед тут використовується нейлон військового класу щільністю 1000D із високими параметрами водостійкості.
Як результат, рюкзак Cabinzero Military 36L повністю герметичний і захищає вміст від намокання, а це дуже актуально в дощ і сніг, при сплаві по річці і т.д. Відповідає основним текстильним матеріалам та фурнітура: наприклад, тут використовуються якісні блискавки YKK. Для комфорту експлуатації моделі передбачена анатомічна вентильована спинка, а плечові лямки доповнює поясний ремінь і грудна стяжка, що регулюється по висоті.
Основний відсік серед іншого порадує відділенням для ноутбука (діагональ до 15.6 дюйма), плюс є бічні та фронтальні кишені. Крім основної верхньої є і бічна ручка (для перенесення моделі як невеликої валізи). Габарити виробу відповідають вимогам до ручної поклажі, а тих, хто часто у поїздках та перельотах, також має зацікавити система ідентифікації (через сайт Okoban) для захисту від втрати речей.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabinzero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabinzero.
Купити Cabinzero Military 36L 36 л
Усі ціни 9 →Plecak torba podręczna CabinZero Military 36 L CZ18 36L | 397 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 36l - military green | 400 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 36 L CZ18 | 397 zł |
Torba podręczna plecak na laptopa CabinZero Military 36 l - green | 419 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 36 L CZ18 Navy (46x33x16cm Ryana | 378 zł |
Модификації Cabinzero Military 36L
Ціни на Cabinzero Military 36L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Military 28L 28 л | від 329 zł | 13 пропозицій | ||
Cabinzero Military 36L 36 л | від 378 zł | 13 пропозицій | ||
Cabinzero Military 44L 44 л | від 400 zł | 9 пропозицій |