Plecak Cabinzero Military 36L 36 l
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Cabinzero Military 36L |
|
Plecak taktyczny Cabinzero o pojemności 36 litrów to zaawansowane rozwiązanie. W sprzedaży dostępne są wariacje w różnych kolorach - w kolorze granatowym lub czarnym. Producent pozycjonuje model jako taktyczny (wojskowy), do którego oferuje zarówno system nośny do różnych „body kitów” MOLLE/PALS, jak i wysokiej jakości materiały produkcyjne. Przede wszystkim zastosowano w nim militarny nylon 1000D o wysokich parametrach wodoodporności.
Dzięki temu plecak Cabinzero Military 36L jest całkowicie szczelny i chroni zawartość przed zamoczeniem, co jest bardzo ważne podczas deszczu i śniegu, podczas spływu rzeką itp. Odpowiada głównym materiałom tekstylnym i dodatkom: zastosowano tutaj na przykład wysokiej jakości zamki błyskawiczne YKK. Dla komfortu użytkowania modelu zastosowano anatomicznie wentylowane plecy, a szelki uzupełniono pasem biodrowym oraz pasem piersiowym z regulacją wysokości.
W komorze głównej zachwyci Cię między innymi przegroda na laptopa (o przekątnej do 15,6 cala), a do tego kieszenie boczne i przednie. Oprócz głównego blatu znajduje się również boczny uchwyt (do przenoszenia modelu jako małej walizki). Wymiary produktu spełniają wymogi bagażu podręcznego, a osoby często podróżujące i latające powinny zainteresować się również systemem identyfikacji (poprzez stronę Okoban) chroniącym przed utratą rzeczy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cabinzero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cabinzero.
Kup Cabinzero Military 36L 36 l
Wszystkie ceny 7 →Plecak torba podręczna CabinZero Military 36 L CZ18 36L | 397 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 36l - military green | 400 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 36 L CZ18 | 397 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 36 l - absolute black | 419 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 36 L CZ18 Military Green (46x33x | 378 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 36l - navy | 400 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero Military 36 l - absolute black | 419 zł |
Modyfikacje Cabinzero Military 36L
Ceny na Cabinzero Military 36L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Military 28L 28 l | od 329 zł | 11 oferty | ||
Cabinzero Military 36L 36 l | od 378 zł | 12 oferty | ||
Cabinzero Military 44L 44 l | od 400 zł | 8 oferty |