Plecak Cabinzero Classic 36L 36 l
Zdjęcia 29 |
Cabinzero Classic 36L |
|
Torba posiada unikalny kod identyfikacyjny. Zarejestruj kod na stronie Okoban, a ryzyko zagubienia bagażu podczas podróży lotniczej zostanie zredukowane do minimum. Unikalny i obecnie jedyny system wyszukiwania i rejestrowania rzeczy znalezionych i zagubionych.
Zamek błyskawiczny nie jest wliczony w cenę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cabinzero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cabinzero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cabinzero Classic 36L 36 l
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CABINZERO Klasyczny plecak uniseks 36 l Ice Grey 30 x 44 x 19 lodowo szary | 329 zł |
Plecak CABINZERO CLASSIC 36L - pomarańczowy | 319 zł |
CabinZero, Plecak podróżny, Flags, 36 l, jasnoszary | 290 zł |
Plecak CABINZERO CLASSIC 36L - szary | 399 zł |
CABINZERO Plecak granatowy 30x44x19 cz171205 | 343 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Cabinzero Classic 36L
Ceny na Cabinzero Classic 36L |
---|---|---|---|---|
Cabinzero Classic 28L 28 l | od 236 zł | 12 oferty | ||
Cabinzero Classic 36L 36 l | od 228 zł | 17 oferty | ||
Cabinzero Classic 44L 44 l | od 278 zł | 30 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →