Plecak Cabinzero ADV Pro 32L 32 l
Zdjęcia 30 |
Cabinzero ADV Pro 32L |
|
Torba posiada unikalny kod identyfikacyjny. Zarejestruj kod na stronie Okoban, a ryzyko zagubienia bagażu podczas podróży lotniczej zostanie zredukowane do minimum. Unikalny i obecnie jedyny system wyszukiwania i rejestrowania rzeczy znalezionych i zagubionych.
Zamek błyskawiczny nie jest wliczony w cenę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cabinzero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cabinzero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cabinzero ADV Pro 32L 32 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak torba podróżna CabinZero ADV Pro 32 L AD051 | 615 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero ADV Pro 32l - absolute black | 549 zł |
Plecak torba podróżna CabinZero ADV Pro 32 L AD051 Absolute Black (46x31x2 | 585 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero ADV Pro 32l - sahara sand | 599 zł |
Plecak torba podręczna CabinZero ADV Pro 32l - mossy forest | 599 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →