Рюкзак Joma Diamond II 45 л
Фото 4 |
Joma Diamond II |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joma Diamond II 45 л
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Joma Plecak Estadio III 400234.700 Podwójne Dno | 71 zł |
Plecak piłkarski Joma Diamond II | 73 zł |
Joma Diamond Ii Backpack Black Green 400235.104 S Negro-Verde | 80 zł |
Plecak Joma Diamond II 44 l black/yellow | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 138 zł |
Plecak Joma Diamond II 44 l black/yellow | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 138 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості рюкзака Joma Diamond II:
- Тримачі м'яча
РекомендуємоПорівняти в таблиці →