Plecak Joma Diamond II 45 l
Zdjęcia 4 |
Joma Diamond II |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Joma Diamond II 45 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Joma Plecak Estadio III 400234.700 Podwójne Dno | 71 zł |
Plecak piłkarski Joma Diamond II | 73 zł |
Joma Diamond Ii Backpack Black Green 400235.104 S Negro-Verde | 80 zł |
Plecak Joma Diamond II 44 l black/yellow | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 138 zł |
Plecak Joma Diamond II 44 l black/yellow | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 138 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Joma Diamond II:
- Uchwyty na piłki
PolecamyPorównaj w tabeli →