Рюкзак Pinguin Explorer 60 60 л
Фото 23 |
Pinguin Explorer 60 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Купити Pinguin Explorer 60 60 л
Усі ціни 14 →Pinguin Plecak trekkingowy Explorer 60 litrów z regulacją wysokości czarny | 771 zł |
Plecak trekkingowy Pinguin Explorer 60 navy - ONE SIZE | 782 zł |
Plecak trekkingowy Pinguin Explorer 60 l | 782 zł |
Pinguin, Plecak Trekkingowy, zielony | 664 zł |
Plecak Pinguin Explorer 60 Kolor: czarny | 593 zł |
Більш сучасний і полегшений
Оновлений в 2020 році рюкзак Explorer марки Pinguin отримав більш сучасний зовнішній вигляд. Плюс поліестерову тканину виробник замінив на міцний нейлон. Дане рішення дозволило знизити вагу Pinguin Explorer 60 до 1.97 кг, тоді як версія 2013 року важила 2.25 кг.
У продажу зустрічаються різні модифікації рюкзака як за кольором (синій, чорний або хакі), так і за місткістю. Наприклад, якщо 60 л недостатньо (планується похід тривалістю більше 7 днів), то варто придивитися до Explorer 75.
2 Відділення + Наплічна сумка
Модель передбачає два основних відділення: головну камеру доповнює нижній кишеню. Але між ними знаходиться знімна перегородка, так що при бажанні легко отримати один великий відсік. До того ж крім верхнього і нижнього входу тут є два бічних відкривання (зліва і справа). А значить отримуємо максимально практичний 4-сторонній доступ до вмісту.
У Наявність також 5 кишень: четвірка бічних (два на блискавці і пара відкритих) і один верхній на клапані. Останній, ДО РЕЧІ, знімається і перетворюється в наплічну сумку, яка стане в нагоді для прогулянок без нічого поблизу розбитого табору.
Зручна фіксація та інші бонуси
У Pinguin Explorer 60 застосована фірмова система підвіски ABS. Крім вентильованих вставок і анатомічної форми спинки її відмінними рисами виступає жорсткий алюмінієвий каркас і можливість регулювання по висоті. Також не забули розробники про комфортні плечових лямках, грудній стяжці і поясному ремені. Правда, останній виконаний з досить грубої тканини, яка при тривалих переміщеннях здатна натирати шкіру.
Для зовнішньої фіксації вантажів крім петель для спорядження є еластичний шнур. Варто також згадати отвір для виведення трубок питної системи, комплектний дощовик і систему стяжок для регулювання об'ємів.
Pinguin Explorer 60-якісний похідний рюкзак з адекватним цінником, готовий нав'язати конкуренцію іменитим брендам, на кшталт Deuter.
Модификації Pinguin Explorer 60
Ціни на Pinguin Explorer 60 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Explorer 50 50 л | від 576 zł | 24 пропозиції | ||
Pinguin Explorer 60 60 л | від 593 zł | 15 пропозицій | ||
Pinguin Explorer 75 75 л | від 612 zł | 24 пропозиції | ||
Pinguin Explorer 100 100 л | від 639 zł | 15 пропозицій |