Рюкзак Pinguin Step 24 24 л
Фото 3 |
Pinguin Step 24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Step 24 24 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak turystyczny Pinguin Step 24 Nylon petrol - ONE SIZE | 374 zł |
Pinguin Step 24l Backpack Czarny | 363 zł |
Plecak turystyczny Pinguin Step 24 Nylon black - ONE SIZE | 374 zł |
Pinguin Step 24l Backpack Niebieski | 370 zł |
Pinguin Step 24 Nylon Backpack Czerwony | 332 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →