Plecak Pinguin Step 24 24 l
Zdjęcia 3 |
Pinguin Step 24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Step 24 24 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny Pinguin Step 24 Nylon petrol - ONE SIZE | 374 zł |
Pinguin Step 24l Backpack Czarny | 363 zł |
Plecak turystyczny Pinguin Step 24 Nylon black - ONE SIZE | 374 zł |
Pinguin Step 24l Backpack Niebieski | 370 zł |
Pinguin Step 24 Nylon Backpack Czerwony | 332 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →