Рюкзак Pinguin Boulder 38 38 л
Фото 3 |
Pinguin Boulder 38 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Boulder 38 38 л
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pinguin Plecak trekkingowy Boulder 38 khaki | 574 zł |
Plecak trekkingowy dla dorosłych Pinguin Boulder | 535 zł |
Plecak turystyczny Pinguin Boulder 38 blue - ONE SIZE | 535 zł |
Plecak trekkingowy turystyczny Pinguin Boulder 38L, khaki | 535 zł |
Plecak turystyczny Pinguin Boulder 38 blue - ONE SIZE | 535 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →