Рюкзак Ferrino Triolet 32+5 37 л
Фото 6 |
Ferrino Triolet 32+5 37 л53 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Triolet 32+5 37 л
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino - Plecak trekkingowy i alpinistyczny Triolet 325 - Żółty Żółty Tag | 722 zł |
Plecak wspinaczkowy Ferrino Triolet 32+5 l yellow | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 560 zł |
Plecak wspinaczkowy Ferrino Triolet 32+5 Kolor: żółty | 597 zł |
Ferrino Triolet 32+5l Backpack Pomarańczowy | 579 zł |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості рюкзака Ferrino Triolet 32+5:
- Фронтальний доступ в основне відділення
Модификації Ferrino Triolet 32+5
Ціни на Ferrino Triolet 32+5 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Triolet 32+5 37 л | від 528 zł | 12 пропозицій | ||
Ferrino Triolet 48+5 53 л | від 557 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →