Рюкзак Ferrino Transalp 75 75 л
Відео 1Фото 12 |
Ferrino Transalp 75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Transalp 75 75 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Backpack Transalp 80 Plecak Unisex Dorosły REL026735 | 798 zł |
Ferrino Ferrino Transalp 75 Blue Outdoor plecak Blue 75694-2022MBB | 893 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Transalp 75 l Czerwony | 940 zł |
Ferrino Transalp 75l Backpack Niebieski | 709 zł |
Ferrino Transalp 75 litrów 75006 MBB czerwony plecak idealny na piesze wyc | 1 037 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →