Рюкзак Ferrino Transalp 60 60 л
Відео 1Фото 5 |
Ferrino Transalp 60 60 л100 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Transalp 60 60 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Transalp 60 litrów 75006 MVV zielony plecak idealny na piesze wędr | 769 zł |
Ferrino Ferrino Transalp 60 Green Outdoor plecak Green 75006-2022MVV | 827 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Transalp 60 l Czerwony | 740 zł |
Ferrino Transalp Lady 60l Backpack Zielony | 674 zł |
Ferrino Backpack Transalp 60 Plecak Unisex Dorosły 75006LDD | 667 zł |
Ferrino Transalp 60l Backpack Szary | 638 zł |
Відеоогляди
Модификації Ferrino Transalp 60
Ціни на Ferrino Transalp 60 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Transalp 60 60 л | від 638 zł | 6 пропозицій | ||
Ferrino Transalp 100 100 л | від 803 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →