Plecak Ferrino Transalp 60 60 l
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Ferrino Transalp 60 60 l100 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Transalp 60 60 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak Ferrino Transalp 75006EMM | 760 zł |
Ferrino Ferrino Transalp 60 Green Outdoor plecak Green 75006-2022MVV | 827 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Transalp 60 l Czerwony | 740 zł |
Ferrino Transalp Lady 60l Backpack Zielony | 675 zł |
Ferrino Transalp 60 litrów 75006 MVV zielony plecak idealny na piesze wędr | 769 zł |
Ferrino Backpack Transalp 60 Plecak Unisex Dorosły 75006LDD | 667 zł |
Ferrino Transalp 60l Backpack Szary | 639 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ferrino Transalp 60
Ceny na Ferrino Transalp 60 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Transalp 60 60 l | od 639 zł | 7 oferty | ||
Ferrino Transalp 100 100 l | od 804 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →