Plecak Ferrino Durance 30 30 l
Zdjęcia 4 |
Ferrino Durance 30 30 l40 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Durance 30 30 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Plecaki 75730EMM | 506 zł |
Ferrino Durance 30l Backpack Czerwony | 449 zł |
Ferrino durance 30 75730NDD szary kolor plecak turystyczny i ergonomiczny | 519 zł |
Ferrino Durance 30l Backpack Niebieski | 449 zł |
Modyfikacje Ferrino Durance 30
Ceny na Ferrino Durance 30 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Durance 30 30 l | od 449 zł | 4 oferty | ||
Ferrino Durance 40 40 l | od 471 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →