Спальний мішок Pinguin Tramp 2020 185
Pinguin Tramp 2020 185 легкий зріст до 185 см, t 11 °Cзріст до 195 см, t 11 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Tramp 2020 185
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór syntetyczny Pinguin TRAMP PFM 185 lewy khaki | 305 zł |
Śpiwór Pinguin Tramp PFM 185 cm/right khaki | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 290 zł |
Śpiwór Pinguin Tramp PFM 185 cm/left khaki | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 290 zł |
Śpiwór syntetyczny dla dorosłych Pinguin TRAMP PFM | 315 zł |
Śpiwór syntetyczny Pinguin TRAMP PFM khaki - 185 lewy | 315 zł |
ще 5 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Tramp 185 — довжина мішка 185 см
- Модель Tramp 195 — довжина мішка 195 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Pinguin Tramp 2020 185
Ціни на Pinguin Tramp 2020 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Tramp 2020 185 | від 289 zł | 12 пропозицій | ||
Pinguin Tramp 2020 195 | від 290 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →