Спальний мішок Pinguin Comfort PFM 185
Фото 10 |
Pinguin Comfort PFM 185 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Comfort PFM 185
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór syntetyczny Pinguin COMFORT PFM 185 lewy 185 cm | 504 zł |
Zimowy śpiwór syntetyczny Pinguin COMFORT PFM blue | 504 zł |
Zimowy śpiwór syntetyczny Pinguin COMFORT PFM blue - 185 lewy | 504 zł |
Pinguin Comfort Sleeping Bag Niebieski Regular / Left | 421 zł |
Модификації Pinguin Comfort PFM 185
Ціни на Pinguin Comfort PFM 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Comfort PFM 175 | від 421 zł | 1 пропозиція | ||
Pinguin Comfort PFM 185 | від 421 zł | 5 пропозицій | ||
Pinguin Comfort PFM 195 | від 421 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →