Спальний мішок Pinguin Mistral PFM 185
Фото 17 |
Pinguin Mistral PFM 185 185x85 см, t 3 °C195x85 см, t 3 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Mistral PFM 185
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM lewy 185 cm | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM green | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM lewy | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM green - 185 lewy | 399 zł |
Pinguin Mistral Pfm Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 356 zł |
ще 6 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Mistral 185 - довжина мішка 185 см
- Модель Mistral 195 - довжина мішка 195 см
- У моделей з літерою R у назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L у назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Pinguin Mistral PFM 185
Ціни на Pinguin Mistral PFM 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Mistral PFM 185 | від 356 zł | 15 пропозицій | ||
Pinguin Mistral PFM 195 | від 358 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →