Спальний мішок Pinguin Magma 1000 185
Фото 11 |
Pinguin Magma 1000 185 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Magma 1000 185
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 1000 blue - 185 lewy | 1 614 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 1000 prawy 185 cm | 1 614 zł |
Śpiwór Puchowy Pinguin Magma 1000 Blue 185 Lewy | 1 520 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin MAGMA 1000 prawy | 1 614 zł |
Śpiwór puchowy Pinguin Magma 1000 185 cm Zamek: Prawy / Kolor: niebieski | 1 280 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Pinguin Magma 1000 185
Ціни на Pinguin Magma 1000 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Magma 630 185 | від 961 zł | 16 пропозицій | ||
Pinguin Magma 1000 185 | від 1 280 zł | 15 пропозицій | ||
Pinguin Magma 1000 195 | від 1 614 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →