Спальний мішок Pinguin Mistral Junior (2107.150)
Pinguin Mistral Junior |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Mistral Junior
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór syntetyczny Pinguin MISTRAL JUNIOR PFM 150 lewy 150 cm | 323 zł |
Śpiwór syntetyczny Pinguin MISTRAL JUNIOR PFM green | 323 zł |
Śpiwór syntetyczny Pinguin MISTRAL JUNIOR PFM 150 lewy | 323 zł |
Śpiwór syntetyczny Pinguin MISTRAL JUNIOR PFM green - 150 lewy | 323 zł |
Pinguin Mistral Junior Sleeping Bag Niebieski One Size / Left | 309 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →