Śpiwór Pinguin Mistral Junior (2107.150)
Pinguin Mistral Junior |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Mistral Junior
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór syntetyczny Pinguin MISTRAL JUNIOR PFM 150 lewy 150 cm | 323 zł |
Śpiwór syntetyczny Pinguin MISTRAL JUNIOR PFM green | 323 zł |
Śpiwór syntetyczny Pinguin MISTRAL JUNIOR PFM green - 150 lewy | 323 zł |
Pinguin Mistral Junior Sleeping Bag Niebieski One Size / Left | 308 zł |
Pinguin Mistral Junior Sleeping Bag Niebieski One Size / Right | 308 zł |
Pinguin Mistral Junior Sleeping Bag Zielony One Size / Left | 308 zł |
Pinguin Mistral Junior Sleeping Bag Zielony One Size / Right | 308 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →