Спальний мішок Pinguin Topas CCS 175 2020
Pinguin Topas CCS 175 2020 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Topas CCS 175 2020
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin TOPAS CCS lewy 175 cm | 608 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin TOPAS CCS blue - 175 lewy | 608 zł |
Śpiwór Turystyczny Pinguin Topas Ccs Grey 175 Lewy | 539 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin TOPAS CCS lewy | 608 zł |
Śpiwór Pinguin Topas CCS 175 cm Zamek: Lewy / Kolor: szary | 431 zł |
ще 9 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Topas 175 - довжина мішка 175 см
- Модель Topas 185 - довжина мішка 185 см
- Модель Topas 195 - довжина мішка 195 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →