Спальний мішок Pinguin Savana Lady
Pinguin Savana Lady |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Savana Lady
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór damski Pinguin Savana Lady PFM 175 cm/left red | WYSYŁKA W 24H | 30 | 355 zł |
Śpiwór damski Pinguin SAVANA LADY PFM red | 373 zł |
Śpiwór damski Pinguin Savana Lady PFM 175 cm/left red | WYSYŁKA W 24H | 30 | 355 zł |
Śpiwór damski Pinguin SAVANA LADY PFM blue - 175 lewy | 378 zł |
Pinguin Savana Lady Sleeping Bag Niebieski One Size / Right | 332 zł |
ще 4 пропозиції
Розміщення блискавки:
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →